Tarot

Tarot bir fal çeşidi değil, bilinçaltı okuma sanatıdır. Bu nedenle kesin ve doğru bilgiler verir. Dünyada Tarot Reading( tarot okuması) olarak geçen tarot yorumu dilimize her nasılsa Tarot falı olarak çevrilmiş ve öyle kullanılagelmiştir. Gerçek bir yorumcu kartların tercümanıdır, bilici bir medyum değildir. Tarot kartlarını danışanın çekmesi en doğru olan yöntemdir. Yorum için kartları çeken danışan kendi geçmişini ve şimdiki düşüncelerini bildiği gibi bilinçaltının saklı bölümlerinde kendi geleceğini de biliyordur. Çektiği kartlarla yorumcuya soruya ait 3 zamanlı hikayeyi anlatır: geçmiş, şimdi ve gelecek.

Haftalık Tarot Açılımı

Haftalık tarot açılımı sayesinde her hafta ne olacağı veya nasıl geçeceği hakkında yorumları öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz kartlar o haftanın nasıl geçeceğini temsil eder.

Tarot İlişki Açılımı

Tarot ilişki açılımı sayesinde ilişki konusunda merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alacaksınız. Bu açılım da toplam 7 kart seçilmektedir. Soldaki üçlü kart sizi, sağdaki üçlü kart ise karşınızdaki kişiyi temsil etmektedir.

Tarot Keltik Açılım

Tarot Keltik açılımı, tarot falları içinde en çok tercih edilen açılımlardan birisidir. Bu tarot açılımında toplam 10 kart seçilmektedir. Seçtiğiniz her kartın bir anlamı bulunmaktır ve aynı şekilde sırasının da büyük bir önemi bulunmaktır. Kartlarınızı seçip falcıya gönderdikten sonra falcı bu seçtiğiniz kartlara ve sırasına göre hemen yorumlayacaktır.

Sayfalar

Kategoriler

Sosyal Medya

Güvenli Alışveriş

sanalpos
Alemfal.com 2024 | Tasarım ve Uygulama asmbly Idea