Astroloji

Her insan belli bir anda belli bir yerde dünya gelir ve tıpkı üzümünün yetiştiği toprağın ve fıçıya konulduğu yılın izlerini taşıyan bir şarap gibi, doğduğu zaman ve mekanın kalitesini kişiliğinde yansıtır. Evrenin mimari tarafından oluşturulmuş eşsiz bir tasarımdır her insan; tıpkı eşi benzeri olmayan bir kar tanesi gibi… Astrolojik doğum haritası da bu kişiye özgü tasarımın iki boyutlu bir tasviri gibidir. Yani doğduğumuz yerin ve zamanın kalitesine bağlı olarak aldığımız özellikleri anlatan bir formüldür. Astrolojik kişilik formülü kader değildir. Ama bu formülün verdiği eğilimler doğrultusunda gelişen tutumlarımız ve seçimlerimiz kaderimizi belirler. Astrolojik öngörü ise, sistematik olarak vuku bulan gezegen etkilerinin, değişen yer ve zaman koşulları içinde, kişisel tasarımınız üzerine yansımalarını inceler. Eskilerin feleğin çemberinden geçmek dedikleri de zaten, kişinin zaman içindeki bu etkilere bağlı olarak geçirdiği dönüşüm halidir. Yani evren bize hem bir model sunar, hem de bu modeli daha iyi işletmek için ihtiyaç duyduğumuz dersleri bir sisteme bağlı olarak önümüze getirir.

Doğum Haritası Analizi

Doğduğumuz anda ve coğrafyada, gökyüzündeki Güneş, Ay ve gezegenlerin konumları her kişinin kendine özgü ve özel astrolojik doğum haritasını başka deyişle yıldız haritasını oluşturuyor.

İlişki Astrolojisi

Astroloji ilişkilerinizi başladığı anda veya sürerken değerlendirebilir. Burçlar insanlar arasındaki ilişkileri anlamlandırmada anahtar olabilirler

Finansal Astroloji

Astrolojik öngörülerle yatırımlarınızı daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

Soru Astrolojisi

Astrolojinin temeli gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır ilkesidir. Bu ilkeden yola çıkılarak Horary astrolojisi üretilmiştir. Herhangi bir zamanda aklınızı kurcalayan bir soru(n)un cevabı o an gökyüzünde gizlidir. İşte o soru aklınızı kurcaladığı zamanki saate göre çıkarılan gökyüzü horoskopu yorumlanarak sorunun cevabı bulunur.

Sayfalar

Kategoriler

Sosyal Medya

Güvenli Alışveriş

sanalpos
Alemfal.com 2024 | Tasarım ve Uygulama asmbly Idea